Ľahké nakladanie batožiny

Batožinový priestor s funkciou „Easy Open“

Klasická situácia: Stojíte s plnými taškami pred batožinovým priestorom a nemáte ani jednu ruku voľnú na to, aby ste ho otvorili. Pri funkcii "Easy Open" vám stačí noha, pretože systém rozpozná kľúč od vozidla vo vašom vrecku. Na otvorenie dverí batožinového priestoru potom stačí malý pohyb pod zadným nárazníkom. Po stlačení tlačidla na vnútornej strane dverí sa rovnako ľahko opäť zatvorí.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Teraz aj ako eHybrid Nový Arteon Shooting Brake

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen