Nové Polo beats
Od € 10.990,-

Nové Polo beats

Zvuk: dokonalý. Chceli by ste Polo, ktoré vás všade sprevádza s veľkým štýlom a poskytne vám prvotriedny hudobný zážitok? Je tu. Predstavujeme vám Polo beats. Vytvorené v spolupráci so spoločnosťou Beats Electronic sa môže pochváliť dynamickým "beats" dizajnom a v interiéri vás zaručene ohúri audio systém "beats" s výkonom 300 Wattov.

Špecifické vlastnosti

Chcete hudbu so silnými basmi?

Zvuk

Dajte zvuk na maximum a zažite basy, ktoré dostanú každého do varu. Polo beats je vybavené zvukovou sústavou od špecialistov na zvuk Beats Electronic, ktorých vďaka značke slúchadiel beats by Dr. Dre pozná takmer celý svet.

Chcete vyniknúť?

Exteriér

S modelom Polo beats prezentujete svoju jedinečnú osobnosť. So svojimi polepmi je nezameniteľný. Kryty vonkajších spätných zrkadiel sú v kontraste s lakovaním karosérie. A 16-palcové disky z ľahkých zliatin "Torsby" prezentujú nevtieravý športový charakter.

 

Nastupovať, párty sa začína!

Interiér

Okrem zvukového systému sa o perfektnú náladu postará aj dizajn interiéru Polo beats, ktorý vás bude rozmaznávať od opierok hlavy až po koberčeky.

Sedadlá, ktoré vám budú závidieť.

Komfort sedenia

Posaďte sa na sedadlo, v ktorom by chceli sedieť aj hviezdy. Pretože Polo beats je vybavené dvomi plnohodnotnými športovými sedadlami vpredu, ktoré zdobí logo beats.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky