Spája príjemné s užitočným

App Connect

Voliteľný systém App-Connect vám umožňuje pohodlné používanie aplikácií a obsahu.1 Hudba, správy, mapy alebo audio knihy sa prenesú na displej infotainment systému a dajú sa ovládať vo vašom zornom poli. K dispozícii sú tri rozhrania pre pripojenie smartfónov: Apple CarPlay™, Android Auto™ od spoločnosti Google a MirrorLink®. Obzvlášť príjemné je používanie Apple CarPlay™ a Android Auto™ od spoločnosti Google pomocou bezkáblového pripojenia pre navigačné systémy "Discover Media" a "Discover Pro" a rádio "Ready 2 Discover".2

Viac o App Connect

1) Volkswagen App-Connect zahŕňa technológie MirrorLink™, CarPlay™ od Apple a Android Auto™ od spoločnosti Google. Počas jazdy je možné spustiť len certifikované aplikácie, aby sa vodič mohol sústrediť na riadenie a nič ho nerozptyľovalo. V tejto súvislosti upozorňujeme, že niektoré aplikácie nemusia byť podporované všetkými tromi technológiami a dostupnosť týchto technológií sa môže líšiť v závislosti od krajiny. Aktuálne informácie o kompatibilite mobilných telefónov nájdete na nemeckej stránke www.volkswagen.de/mobiltelefon, pre Apple CarPlay™ https://www.apple.com/de/ios/carplay/, pre Android Auto™ https://www.android.com/intl/de_de/auto/ a pre MirrorLink® https://mirrorlink.com/.


2) S0riová výbava pre Polo Style a Polo R-Line

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Objavte nové Polo!

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen