SUV Modely Šporotvo Úžitkové Vozidlá značky Volkswagen

Modely SUV značky Volkswagen sú skrz na skrz dynamické a v každom ohľade prezentujú športový charakter. Bez ohľadu na to, či jazdíte v meste alebo mimo spevnených ciest: Vyššia poloha sedenia, pohon všetkých kolies 4MOTION dodávaný na želanie a rôzne sériovo dodávané a voliteľné asistenčné systémy sú prísľubom maximálneho komfortu jazdy.

Tiguan

Mimoriadne výrazný dizajn

Dynamické proporcie, expresívna predná a zadná časť vozidla - napriek kompaktným rozmerom je nový Tiguan neprehliadnuteľný. Čisté štýlové prvky výraznej masky chladiča prechádzajú do sebavedomej siluety. Boky zase zvýrazňuje charakteristická línia. Jeho exteriér vyjadruje silu a triedu - vhodná kombinácia pre život plný možností.

-> Showroom

Touareg

Najväčšie SUV značky Volkswagen

Svojim progresívnym dizajnom sľubuje Touareg výrazný výkon na ceste, ale aj v teréne. Presvedčí vás čistým a nezameniteľným dizajnom až do najmenších detailov. Jeho predná časť oslňuje kompaktnou maskou chladiča, výrazným nárazníkom a moderným tvarom svetiel do hmly. Silné rysy zadných partií vytvárajú, prostredníctvom novo navrhnutého dizajnu nárazníka a difúzora, ale aj ostrejšej tornado línii zadných dverí, tendenciu pohybu vpred.

-> Showroom