SUV Modely Športovo Úžitkové Vozidlá značky Volkswagen

Modely SUV značky Volkswagen sú skrz na skrz dynamické a v každom ohľade prezentujú športový charakter. Bez ohľadu na to, či jazdíte v meste alebo mimo spevnených ciest: Vyššia poloha sedenia, pohon všetkých kolies 4MOTION dodávaný na želanie a rôzne sériovo dodávané a voliteľné asistenčné systémy sú prísľubom maximálneho komfortu jazdy.

T-Roc

Veľký priestor pre dobrodruhov

Viete oceniť dobrý dizajn a samostatnosť? Sebavedomý T-Roc vyniká expresívnym dizajnom modelu crossover a širokou ponukou možností individualizácie. T-Roc sa hodí k vášmu životnému štýlu. T-Roc vám vďaka komfortnej a veľkorysej koncepcii ponúka veľký priestor pre vašu osobnosť. Prispievajú k tomu aj progresívne dizajnové prvky a rôzne možnosti individualizácie. S modelom T-Roc sa nebudete nudiť. Jasne to prezentuje aj jeho ponuka agregátov. A kvôli jeho úspornosti si ho zamilujete.

-> Showroom

Tiguan

Mimoriadne výrazný dizajn

Dynamické proporcie, expresívna predná a zadná časť vozidla - napriek kompaktným rozmerom je nový Tiguan neprehliadnuteľný. Čisté štýlové prvky výraznej masky chladiča prechádzajú do sebavedomej siluety. Boky zase zvýrazňuje charakteristická línia. Jeho exteriér vyjadruje silu a triedu - vhodná kombinácia pre život plný možností.

-> Showroom

Tiguan Allspace

Veľký priestor pre dobrodruhov

S novým modelom Tiguan Allspace sa budete cítiť ako doma na rôznych cestách, od horských priesmykov až po prímorské cesty. Jedinečný vzhľad, všestranná výbava a pôsobivý dizajn svetiel - nový Tiguan Allspace vám má čo ponúknuť. Suverénne, dynamicky a štýlovo.

-> Showroom

Touareg

SUV novej generácie

Nový Touareg prezentuje svoj jedinečný vzhľad sebavedomým a čistým dizajnom. Špičkové technológie, ako elektromechanická stabilizácia náklonu karosérie, IQ. Matrix LED svetlomety a "Innovision" kokpit, dodávané na želanie, posúvajú komfort, zážitok z jazdy a nadšenie na novú a vyššiu úroveň.

-> Showroom