MPV Modely Flexibilné a priestranné

Všestranné, moderné a s exkluzívnym dizajnom: MPV značky Volkswagen ponúkajú nielen maximálny komfort na všetkých sedadlách a flexibilnú koncepciu priestoru, ale aj dizajn vyrážajúci dych. Nezáleží na tom, či sám alebo s veľkou rodinou - svoje vysnívané auto nájdete tu.

Golf Sportsvan

Charizmatický športový charakter

Atletický a suverénny: Športová silueta vozidla typu Van je plynulá a predĺžená, s veľkými dverami a dynamickou bočnou líniou. Hrana svetiel harmonicky prechádza k dvojdielnym zadným svetlám v zadnej časti vozidla. Veľkorysé zadné okno zvýrazňuje jednotnú elegantnú líniu modelu Golf Sportsvan a ponúka optimálny prehľad.

-> Showroom

Touran

Všedný deň môže byť taký pekný

Presvedčivá agilita a všestrannosť: Napriek kompaktným rozmerom poskytuje Touran veľký priestor. Vozidlo so sebavedomou charizmou disponuje veľkými sklenenými plochami, výraznou siluetou a dozadu jemne klesajúcou líniou strechy, ktorá zvýrazňuje jeho dynamiku. Jeho nadčasový dizajn interiéru je vytvorený predovšetkým pre jeden účel: aby vám ponúkol maximálny priestor pre všetko, čo je pre vás vo všedný deň dôležité.

-> Showroom

Sharan

Pripravený na všetko

Prvý dojem je často rozhodujúci. Preto je dobré, že vám Sharan okamžite ukáže, čo sa v ňom skrýva: dynamiku, priestor a štýl. Svoju všestrannosť odel do moderného a exkluzívneho dizajnu. Jeho športovú stránku zvýrazňujú elegantné línie, chrómové lamely na maske chladiča, dynamický tvar kapoty motora a veľké predné svetlomety. Sharan sa vo všednom dni osvedčil bez toho, aby vyzeral všedne.

-> Showroom