Limuzíny Vysoké nároky v elegantnej forme

Klasický dizajn ešte nikdy nevyzeral tak sviežo ako pri limuzínach značky Volkswagen. Vyvážené a harmonické proporcie sa tu stretávajú s elegantnými a športovými líniami a exkluzívnymi detailmi. Vďaka aerodynamickému tvaru siluety a jasne načrtnutej prednej partii pôsobia vozidla suverénne, široko a exkluzívne.

Passat

Keď úspech nadobúda podobu

Dizajn modelu Passat spĺňa najvyššie požiadavky s ľahkosťou. Ocenený iF gold award 2015 v kategórii "Product" kombinuje štýlovú jednoduchosť tvarov so silným výrazovým prejavom obrazov. Expresívny dizajn, pri ktorom má každá línia určitý účel a pri ktorom sa stiera hranica medzi strednou a vyššou triedou. Limuzína prináša praktickú všestrannosť v súlade s vysokou mierou elegancie.

-> Showroom

Nový Arteon

Dynamika a dizajn v špičkovej podobe.

V čom je ukryté tajomstvo výnimočnej príťažlivosti tohto modelu? Nový Arteon spája dizajnové prvky klasického športového vozidla s eleganciou a veľkorysým priestorom karosérie Fastback. Predstavuje avantgardný model business class GT (Gran Turismo), ktorý uchváti vaše srdce aj rozum. Na prvý pohľad vás nadchne svojím expresívnym dizajnom a prekvapí praktickým využitím a prekvapivo veľkorysým priestorom. Športové kupé (4 862 mm dlhé, 1 871 mm široké, 1 450 mm vysoké) má veľký rázvor (2 837 mm) a osloví vás nízkou športovou karosériou, širokou kapotou motora zasahujúcou až do bokov a bezrámovými bočnými oknami.

-> Showroom