Kombi Modely Pre každú výzvu

Modely kombi značky Volkswagen sú skutočné viacúčelové vozidlá. Presvedčia komfortom a výkonom spolu z nízkou spotrebou paliva. Poskytujú veľký priestor pre športový dizajn, ktorý prezentujú štýlovými a exkluzívnymi prvkami svojho exteriéru a interiéru. Dizajn exteriéru prechádza variabilne do vnútorného priestoru: Moderný dizajn vytvára príjemnú atmosféru.

Golf Variant

Suverénny vzhľad

eď sme tvorili prednú časť vozidla, kládli sme dôraz na dynamiku a kvalitne vypracované detaily. Preto nárazníky decentne ladia s farbou karosérie, kým maska chladiča a mriežky otvorov pre prívod vzduchu sú lakované v kontrastnej čiernej farbe. Smerové svetlá a halogénové svetlomety sú integrované do hlavných svetlometov, ktoré cieľavedome hľadia vpred.

-> Golf Variant
-> Golf Alltrack
-> Golf Variant R

Passat Variant

Dizajn s vysokými požiadavkami

Passat Variant, ktorý pôsobí širokým a masívnym dojmom vyžaruje eleganciu a dynamiku. Svojím vzhľadom prezentuje našu schopnosť presadiť esteticky dôslednú funkčnosť. Dlhá, klesajúca kapota motora, krátke previsy, dlhý rázvor a výrazná bočná línia mu dodávajú agilitu a jedinečnú suverenitu. Jeho vydarený vzhľad bol ocenený iF gold award 2015 v kategórii "Produkt" - jedna z najvýznamnejších pôct dizajnového sveta.

-> Passat Variant
-> Passat Alltrack