Hatchback Modely Od malých áut až po Golf

Kompaktná trieda má v spoločnosti Volkswagen významné miesto. Niet divu, pretože Golf prezentuje nadčasový dizajn, kvalitu, hodnotu, eleganciu a pôvab. A aj jeho menší bratia spĺňajú vysoké automobilové požiadavky - dvojdverové aj štvordverové varianty.

up!

Sympaticky jednoduché a jednoducho sympatické

up! interpretuje dizajnovú DNA značky Volkswagen moderným spôsobom na dĺžke len 3,54 metra. Predné partie modelu up! vás nadchnú úsmevom: jeho "usmievavú tvár" dotvára decentná maska chladiča s integrovaným držiakom na evidenčné číslo vozidla.

-> up!

Polo

Spoľahlivé, komfortné a športové

Na prvý pohľad upúta pozornosť jeho výrazný bočný prelis. Výrazná dizajnová línia nového modelu Polo začína v predných partiách, prechádza bočnými dverami a pokračuje až dozadu. Vďaka predĺženej kapote motora pôsobí predná časť vozidla dynamickejšie a vďaka horizontálnym líniám pôsobí širším dojmom. Športový vzhľad, kompaktné rozmery a krátke previsy sú prísľubom maximálnej radosti z jazdy.

-> Polo

Golf

Dokonalá, nadčasová elegancia

Golf definuje svoju vlastnú dizajnovú triedu. Je výraznejší, športovejší a aerodynamickejší, no napriek tomu zostal verný sám sebe. Karoséria s modernými proporciami a nižšou výškou koncentruje športový charakter a silu na dĺžke len 4,25 m. Charakteristická silueta s výrazným C-stĺpikom, predĺžený rázvor, kratšie previsy a precízne línie mu dodávajú novú, nadčasovo-elegantnú dynamiku.

-> Golf
-> Golf GTI
-> Golf GTI TCR
-> Golf R
-> e-Golf