Hatchback Modely Od malých áut až po Golf

Kompaktná trieda má v spoločnosti Volkswagen významné miesto. Niet divu, pretože Golf prezentuje nadčasový dizajn, kvalitu, hodnotu, eleganciu a pôvab. A aj jeho menší bratia spĺňajú vysoké automobilové požiadavky - dvojdverové aj štvordverové varianty.

up!

Sympaticky jednoduché a jednoducho sympatické

up! interpretuje dizajnovú DNA značky Volkswagen moderným spôsobom na dĺžke len 3,54 metra. Predné partie modelu up! vás nadchnú úsmevom: jeho "usmievavú tvár" dotvára decentná maska chladiča s integrovaným držiakom na evidenčné číslo vozidla.

-> up!
-> e-up!

Polo

Silný charakter

Dizajn zadnej časti nového modelu Polo ovplyvňujú výrazné hrany, čisté línie a kompaktný tvar. Zadné svetlá, reflektory a dokonca držiak na evidenčné číslo tvoria ľahko zapamätateľné akcenty, za ktorými sa každý rád otočí. Ostrá bočná hrana prechádzajúca vozidlom a dlhšia predná časť Polo opticky predlžujú bez toho, aby narušili kompaktný koncept modelu. Detaily ako výrazné vonkajšie spätné zrkadlá s krytmi vo farbe karosérie s integrovanými smerovými svetlami a strešný spojler ešte zvýrazňujú dynamiku a agilitu automobilu.

-> Polo
-> Polo GTI
-> CrossPolo
-> Polo BlueMotion 

Golf

Dokonalá, nadčasová elegancia

Golf definuje svoju vlastnú dizajnovú triedu. Je výraznejší, športovejší a aerodynamickejší, no napriek tomu zostal verný sám sebe. Karoséria s modernými proporciami a nižšou výškou koncentruje športový charakter a silu na dĺžke len 4,25 m. Charakteristická silueta s výrazným C-stĺpikom, predĺžený rázvor, kratšie previsy a precízne línie mu dodávajú novú, nadčasovo-elegantnú dynamiku.

-> Golf
-> Golf GTD
-> Golf GTI
-> Golf R