Firemní zákazníci Podnikateľský bonus

Podnikateľský bonus

Využite prvotriedne výhody pri kúpe nového firemného auta a pochváľte sa výstavným vozovým parkom. Pre podnikajúce fyzické a právnické osoby (subjekty, ktoré majú pridelené IČO) sme pripravili Podnikateľský bonus. Môžete ho využiť pri kúpe osobných vozidiel značky Volkswagen, ktoré si kúpite na účely podnikania.

Mestský up! bude váš s bonusom 650 € s DPH, Jetta s bonusom 1 200 € s DPH, Touran s bonusom 1 250 € s DPH a Passat s bonusom 3 000 € s DPH. Bonusy môžete využiť do 28. decembra 2017.

Príďte na testovaciu jazdu k svojmu autorizovanému predajcovi Volkswagen, ktorý vám poskytne aj ďalšie informácie, detailné podmienky našej ponuky a možnosti financovania vášho vozového parku.

 

Financovanie za 1 % sa vzťahuje len na model Jetta a model up! Financovanie Profi Kredit sa vzťahuje na modely up!, Jetta a Touran. Spotreba paliva v l/100 km: 4,1 - 6,2 (kombinovaná), emisie CO2 v g/km: 82 - 143 (kombinované). Trieda energetickej efektivity: A+ - C. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a o uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Podnikateľský bonus platí do 28. 12. 2017. Fotografia je ilustračná. Ponuka je určená pre podnikateľské subjekty.