VW Jetta: Rádio a navigácia

 

Ste pripravený na koncert na želanie? V ponuke nájdete dve rádia a navigačný systém, pričom niektoré sú súčasťou sériovej výbavy a niektoré patria k doplnkovej výbave. Od seba sa líšia počtom reproduktorov, typom displeja a možnosťami pre pripojenie externých zdrojov.

S celkovo ôsmimi reproduktormi sa rádio "Composition Colour" postará o plný zvuk počas jazdy. S jednoduchým ovládaním prostredníctvom 12,7 cm veľkého, farebného dotykového displeja ponúka CD prehrávač, sloty na SD karty, FM/AM rádiový príjem a disponuje mediálnou zásuvkou AUX-IN pre pripojenie rôznych externých audio zdrojov. Takto máte k dispozícii rôzne možnosti, ako si zostaviť vašu osobnú ponuku zábavy a informácií.

Rádio "Composition Media", ktoré sa pre model Jetta dodáva na želanie disponuje tiež ôsmimi reproduktormi. Zahŕňa všetky vyššie spomenuté možnosti pre pripojenie externých zdrojov a dodatočne je vybavené rozhraním Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov. Okrem toho sa veľmi pohodlne ovláda, pretože sa dodáva s farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 16,5 cm.

Na želanie dodávaný navigačný systém "Discover Media" disponuje tiež farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 16,5 cm. Okrem toho zahŕňa: osem reproduktorov, FM/AM rádiovým príjmom, CD prehrávačom s funkciou prehrávania formátov MP3, AAC a WMA, dva sloty na SD karty, rozhranie AUX-IN a USB a prípravu pre mobilné pripojenie prostredníctvom Bluetooth.

 

Tu nájdete súbory na stiahnutie a aktualizácie pre rádiá a navigačné systémy Volkswagen

Zavrieť