Plug & Charge

Komfortné nabíjanie

Nabíjanie vášho Volkswagen ID. modelu je teraz ešte pohodlnejšie: so službou Plug & Charge¹, novým štandardom pre pohodlné nabíjanie². Jednoducho zastavte pri nabíjacej stanici Plug & Charge³ a pripojte kábel. Registrácia, nabíjanie a fakturácia prebehnú automaticky. Vy uvoľnene pokračujete v jazde.

Viac informácií o Plug & Charge

Ako hlavný používateľ môžete funkciu Plug & Charge používať vo svojom ID. od softvéru 3.1, ak máte uzavretú zmluvu We Connect a je aktivovaná. Pre vás vhodnú tarifu We Charge Go alebo We Charge Plus si môžete vybrať v aplikácii We Connect ID. Možné sú aj iné tarify s funkciou Plug & Charge.

Vozidlá s verziou softvéru SW 3.1 alebo vyššou sú už pripravené na "Plug & Charge" už z výroby. Hneď ako bude táto funkcia k dispozícii aj pre vozidlá ID. s verziou softvéru pred SW 3.1, budeme vás informovať.

Systém Plug & Charge možno používať na technicky spôsobilých nabíjacích s platnou zmluvou o nabíjaní od poskytovateľa elektrickej energie. Hneď po pripojení vozidla k nabíjacej stanici prostredníctvom nabíjacieho kábla sa spustí šifrovaná a zabezpečená komunikácia v súlade s normou ISO 15118. Aby bolo možné využívať službu Plug & Charge, musí byť aktivovaná. Službu možno aktivovať alebo deaktivovať buď v systéme Infotainment, alebo v aplikácii We Connect ID. Zároveň je potrebné aktivovať údaje o polohe v nastaveniach ochrany osobných údajov vozidla.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ­ID. 7

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému vozidlu. Automobil zatiaľ nie je zaradený do predaja. Vrátiť späť

Nové ­ID. 7

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému vozidlu. Automobil zatiaľ nie je zaradený do predaja. Vrátiť späť

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen