Nabíjanie a elektrický dojazd

Rýchle nabíjanie. Väčší dojazd

S novým modelom ID.7 prejdete v závislosti od kapacity batérie na čisto elektrický režim až 700 kilometrov¹, a tak ste vybavený na takmer akúkoľvek jazdu bez prestávky. Batériu nabijete z 10 na 80 percent za menej ako 30 minút a opäť môžete rýchlo pokračovať v jazde - a s najefektívnejším vozidlom vo svojej triede ste na cestách dlhšie: vďaka sofistikovanému manažmentu batérie a aerodynamickému dizajnu spotrebuje nové ID.7 len 13 kWh/100 km.  

Dojazd podľa WLTP:
Dojazd stanovený na dynamometri podľa celosvetovo harmonizovaného testovacieho štandardu pre osobné automobily a ľahké úžitkové vozidlá (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP) v najúspornejšom variante výbavy príslušného modelu. Skutočný dojazd sa v praxi líši v závislosti od štýlu jazdy, rýchlosti, použitia komfortných/doplnkových zariadení, vonkajšej teploty, počtu cestujúcich/nákladu a topografie. 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ­ID. 7

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému vozidlu. Automobil zatiaľ nie je zaradený do predaja. Vrátiť späť

Nové ­ID. 7

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému vozidlu. Automobil zatiaľ nie je zaradený do predaja. Vrátiť späť

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen