Koncepcia interiéru

Zážitok z komfortu

Nový model ID.7 ponúka veľký priestor až pre päť cestujúcich a vďaka prémiovým materiálom a prvkom, ako je ambientné osvetlenie alebo elektricky zatmaviteľná panoramatická sklenená strecha, sprostredkúva charakter salónika limuzíny vyššej triedy s mimoriadne veľkorysým pocitom z priestoru - dokonca aj na zadných sedadlách. A v batožinovom priestore s objemom 500 litrov sa nájde miesto nielen pre najnutnejšie veci. 

Materiály v interiéri nového ID.7 nedisponujú živočíšnymi produktmi v sériovej výbave a sú z plne recyklovaných materiálov. 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ­ID. 7

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému vozidlu. Automobil zatiaľ nie je zaradený do predaja. Vrátiť späť

Nové ­ID. 7

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému vozidlu. Automobil zatiaľ nie je zaradený do predaja. Vrátiť späť

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen