Dokáže rozpoznať, čo by sa mohlo stať

Varovanie pred nebezpečenstvom (Car2X) v modeli ID.7 GTX

Názorné zobrazenie v ID.7, obrázok sa môže líšiť.

Voliteľný systém varovania pred nebezpečenstvom vás môže upozorniť napríklad na práce na ceste alebo špeciálne vozidlá s prednosťou jazdy.

Okrem toho môžu vozidlá s funkciou varovania pred nebezpečenstvom navzájom komunikovať a upozorniť na seba v prípade poruchy alebo nehody. Komunikácia funguje s technológiou Car2X prostredníctvom Wifi.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen