Udržiava jazdný pruh a odstup od ostatných

ID.7 GTX: Connected Travel Assist

Názorné zobrazenie v ID.7, obrázok sa môže líšiť.

Connected Travel Assist vám aktívne pomáha udržať sa v jazdnom pruhu. Pomáha vám tiež udržiavať vopred nastavenú maximálnu rýchlosť a odstup od vozidla pred vami.

Connected Travel Assist vás môže aktívne podporovať aj pri zmene jazdného pruhu na diaľnici. Na tento účel musí byť váš Volkswagen vybavený systémom Park Assist Plus a Side Assist.

Pomocou prediktívneho tempomatu a asistencie v zákrutách dokáže Connected Travel Assist prispôsobiť rýchlosť vozidla platným rýchlostným obmedzeniam a priebehu trasy (zákruty, kruhové objazdy atď.). Pre uvoľnenú a bezpečnú jazdu.

Vďaka skúsenostiam státisícov vodičov značky Volkswagen dokáže Connected Travel Assist udržať vozidlo v jazdnom pruhu aj bez rozpoznania línií jazdného pruhu a ešte lepšie prispôsobiť rýchlosť vozidla priebehu cesty. Vďaka tomu pôsobí asistovaná jazda ešte prirodzenejšie.

Na využívanie online údajov systému Connected Travel Assist je potrebné aktívne internetové pripojenie, na čo je nutné uzatvoriť samostatnú zmluvu, vytvoriť používateľské konto Volkswagen ID a uzatvoriť zmluvu WeConnect / VW Connect. Používanie online údajov sa potom musí aktivovať v obchode systému Infotainment ("Swarm data for Travel Assist").1,2

V rámci možností daných systémom.

Vodič je vždy zodpovedný za riadenie vozidla a musí byť pripravený kedykoľvek prevziať nad ním kontrolu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen