Dobre jazdí a takmer sám parkuje

Parkovací asistenti modelu ID.7 GTX

Názorné zobrazenie v ID.7, obrázok sa môže líšiť.

Voliteľný parkovací asistent Park Assist Pro vám uľahčí nastupovanie a vystupovanie z vozidla - bez toho, aby ste sa museli tlačiť v tesných priestoroch. Ponúka vám možnosť spustenia automatického parkovania alebo cúvania prostredníctvom aplikácie Park Assist Pro. Okrem toho vám ponúka všetky výhody systému Park Assist Plus.1,2,3

Park Assist s pamäťovou funkciou

Parkovací asistent sa dá voliteľne rozšíriť o pamäťovú funkciu a uľahčí vám náročné parkovanie: Systém vozila si vie individuálne parkovacie manévre uložiť do pamäte a vykonať ich samostatne - ideálne pre garáže a prístrešky.

Stačí, ak svoj Volkswagen zaparkujete a vyparkujete len raz a uložíte si parkovací manéver. Pamäťová funkcia potom môže proces automaticky opakovať a vy ho musíte len sledovať.

Vozidlo môžete naučiť a do systému uložiť až päť parkovacích manévrov.1,2

V kombinácii so systémom Park Assist Pro môžete proces parkovania ovládať aj na diaľku. (Dostupné od decembra 2024.)

V rámci možností daných systémom. 

Vodič je vždy zodpovedný za riadenie vozidla a musí byť pripravený kedykoľvek prevziať nad ním kontrolu.

Na automatické parkovanie s ovládaním na diaľku prostredníctvom funkcie Park Assist Pro si musíte stiahnuť aplikáciu "VW Park Assist Pro" od spoločnosti Volkswagen AG. Pred prvým použitím aplikácie je potrebné akceptovať podmienky používania. Aplikácia je určená pre zariadenia so systémom iOS (od iOS 15; iPhone 6s alebo novší). Pri používaní s inými, najmä koncovými zariadeniami so systémom Android, môžu nastať obmedzenia pri nadväzovaní spojenia Bluetooth alebo jeho stabilite v závislosti od operačného systému a modelu mobilného koncového zariadenia. V týchto prípadoch nie je možné vykonať parkovací manéver na diaľku alebo sa tomu odpovedajúc preruší. Ďalšie informácie o aplikácii nájdete tu: apps.apple.com/en/app/vw/id1515103231; play.google.com/store/apps/details?id=de.volkswagen.pap

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen