Pohodlnejšie sedenie, uvoľnenejší príjazd

Masážne sedadlo s klimatizáciou v ID.7 GTX

Voliteľné prémiové sedadlá ergoActive zabezpečujú pohodlné sedenie šetrné k chrbtici aj počas dlhých jázd. Vyvinuté v spolupráci s ortopédmi, certifikované spoločnosťou "Aktion Gesunder Rücken" ponúkajú inovatívne masážne programy: Masáž tlakových bodov a po prvýkrát aj aktivácia panvy dokážu podporiť krvný obeh a uvoľniť napätie. Programovo riadené zvyšovanie tlaku a uvoľňovanie vzduchových bublín v sedadle umožňuje cielenú aktiváciu svalov pozdĺž chrbtice. 

S funkciou klimatizácie sedadla je možné nezávisle od seba vyhrievať a vetrať operadlo a plochu sedadla. Vďaka súhre týchto funkcií si môžete v automatickom režime samostatne nastaviť individuálnu klímu sedadla, ktorá je pre vás príjemná. Teplota a vlhkosť sa merajú v kontaktnej zóne medzi sedadlom a osobou, porovnávajú sa s inými faktormi súvisiacimi s klímou a obľúbenými nastaveniami, ako napríklad "teplé operadlo", a potom sa prepočíta vaša individuálna pocitová klíma. Okrem automatického režimu si môžete vybrať z troch vopred naprogramovaných inteligentných režimov - vyhrievanie, sušenie alebo chladenie. Zažite klímu, vďaka ktorej sa budete cítiť fit a svieži aj na dlhých cestách.

Aj cestujúci na krajných sedadlách v zadnom rade môžu svoje sedadlá vyhrievať v troch stupňoch.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen