Cieľ v zornom poli

Infotainment modelu ID.7 GTX

V modeli ID.7 GTX ste perfektne informovaný a máte k dispozícii skvelú zábavu. Bezrámový dotykový displej s uhlopriečkou 38 cm (15 palcov) je vašou intuitívnou ovládacou centrálou pre všetky aplikácie systému infotainment a mnohé digitálne služby Volkswagen. Jeho head-up displej s rozšírenou realitou premieta dôležité informácie priamo do vášho zorného poľa - pre bezpečnú navigáciu bez nutnosti odkloniť pohľad z cesty.

S voliteľným balíkom vybavenia Comfort sa rýchlo dostanete do cieľa vďaka navigačnému systému "Discover Pro Max". Váš smartfón sa indukčne nabíja v integrovanej priehradke telefónneho rozhrania "Comfort". Okrem toho vám ponúka vyhrievaný multifunkčný volant, klimatizáciu Air Care Climatronic (s aktívnym kombinovaným filtrom, nezávislou klimatizáciou a 3-zónovou reguláciou teploty pre vodiča, spolujazdca a zadné sedadlá) a vyhrievané čelné sklo odrážajúce infračervené žiarenie.

Pri kúpe nového vozidla máte možnosť bezplatne využívať digitálne služby VW Connect alebo VW Connect Plus alebo We Connect alebo We Connect Plus počas prvého zmluvného obdobia. Ak chcete využívať služby VW Connect alebo VW Connect Plus alebo We Connect alebo We Connect Plus pre rodinu ID, potrebujete používateľské konto Volkswagen ID a musíte sa prihlásiť pomocou svojho používateľského mena a hesla. Po úspešnom vytvorení používateľského konta Volkswagen ID a jeho prepojení s vozidlom môžete počas počiatočného zmluvného obdobia bezplatne využívať digitálne služby závislé od vozidla, krajiny, softvéru a vybavenia. Na tento účel je potrebné uzatvoriť samostatnú zmluvu VW Connect alebo VW Connect Plus alebo We Connect alebo We Connect Plus s Volkswagen AG online na stránke www.myvolkswagen.net alebo prostredníctvom aplikácie "Volkswagen" (dostupnej v App Store a Google Play Store). Skutočná dĺžka bezplatného zmluvného obdobia závisí od toho, kedy si aktivujete digitálne služby. Pôvodná bezplatne ponúkaná doba trvania zmluvy sa začne automaticky skracovať najneskôr od deväťdesiateho dňa po prvom doručení. Presnú dobu platnosti zmluvy pre vaše konkrétne vozidlo si môžete pozrieť na stránke myVolkswagen www.myvolkswagen.net. 
Niektoré mobilné online služby We Connect / We Connect Plus alebo VW Connect / VW Connect Plus je možné ovládať len prostredníctvom aplikácie "Volkswagen". Na používanie bezplatnej aplikácie potrebujete smartfón s vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s možnosťou prenosu dát s existujúcou alebo samostatne uzavretou zmluvou o mobilnom telefóne medzi vami a vaším mobilným operátorom. Výmena dát cez internet môže byť spojená s dodatočnými nákladmi (napr. roamingové poplatky) v závislosti od vašej tarify a najmä pri prevádzke v zahraničí. Mobilné online služby sú dostupné počas dohodnutého zmluvného obdobia a počas trvania zmluvy môžu podliehať zmenám obsahu. Služby zahrnuté v balíkoch We Connect a We Connect Plus alebo VW Connect a VW Connect Plus sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť. Dostupnosť závisí aj od modelu vozidla, vybavenia a nainštalovanej verzie softvéru. To platí aj pre služby od externých poskytovateľov. Ďalšie informácie sú k dispozícii na stránke connect.volkswagen.com a u vášho partnera Volkswagen. Vezmite, prosím, na vedomie aj aktuálne Všeobecné podmienky pre digitálne služby rodiny ID.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen