Povedzte svojmu ID. "Hello!"

Hlasový asistent modelu ID.7 GTX

S novým hlasovým asistentom1 môžete svoj systém infotainment pohodlne ovládať hlasom. Zvoľte si napríklad rozhlasovú stanicu, príslušnú položku adresára alebo telefónne číslo.

Spustite funkciu slovami "Hello Volkswagen" a zmeňte vozidlo na inteligentne komunikujúceho partnera. Hlasový asistent rozumie aj voľne formulovaným frázam, napríklad "Je mi zima.", kladie otázky a nechá si skočiť do reči.

Hlasový asistent rozpozná vďaka digitálnym mikrofónom, či rozpráva vodič alebo spolujazdec, aby mohol napríklad cielene upraviť klimatizáciu. Hlasový asistent sa vám prezentuje aj vizuálne na stredovom displeji a interakcie možno sledovať prostredníctvom grafiky.

Teraz máte prístup k umelej inteligencii ChatGPT2 aj počas jazdy - pre informácie, rešerše alebo jednoducho vašu zábavu.

Online hlasový asistent je v súčasnosti dostupný pre tieto jazyky: Francúzština, taliančina, nemčina, dánčina, angličtina (Veľká Británia a USA), holandčina, nórčina, poľština, portugalčina, švédčina, španielčina a čeština. Jazyk, v ktorom môžete komunikovať s hlasovými asistentmi, závisí od jazyka zvoleného pre váš systém infotainment.

Integrácia ChatGPT bude do ponuky zaradená neskôr. 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen