Špeciálny. Športový

Exteriér nového ID.7 GTX

Nový model ID.7 GTX má 20-palcové disky z ľahkej zliatiny v exkluzívnom dizajne GTX, nápisy a tmavý difúzor. Dizajn dotvárajú mnohé čierne akcenty, napríklad strecha, lišty okolo strešného rámu, otvory pre prívod chladiaceho vzduchu, strešné lišty pre prídavné nosiče batožiny a zatmavené zadné a bočné okná. Aj vysokí cestujúci majú na zadných sedadlách pozoruhodne veľa miesta na nohy a hlavu, a to aj napriek klesajúcej línii strechy tvaru limuzíny modelu ID.7 GTX.

Jeho svetelné prvky dodávajú ID.7 GTX ešte lepší výraz a vám poskytujú lepšiu bezpečnosť: IQ.LIGHT Matrix LED svetlomety s dynamickým asistentom diaľkových svetiel vám umožňujú jazdu s nepretržite zapnutými diaľkovými svetlami bez oslnenia ostatných účastníkov cestnej premávky. Okrem zadných 3D LED svetiel s dynamickými smerovými svetlami, svetelného pásu a svetelného podpisu vo vstupoch chladiaceho vzduchu pútajú pozornosť hlavne podsvietené logá Volkswagen vpredu a vzadu.

Okrem toho vás privíta a rozlúči sa s vami svetelnou projekciou "Leaving home" a "Coming home".

Panoramatická strecha "Smart Glass" je dostupná ako voliteľné vybavenie. Veľký elektrochromatický sklenený povrch možno ovládať pohybom prsta alebo hlasovými pokynmi - buď je priehľadný, alebo zatmavený.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen