Uvoľnenie stúpa

Aplikácia In-Car Wellness v ID.7 GTX

 

Názorné zobrazenie v ID.7, obrázok sa môže líšiť.

Aplikácia In-Car Wellness1 vám ponúka oddych: počas jazdy, státia alebo nabíjania kombinuje náladové osvetlenie, klimatizáciu, zvuk a masážnu funkciu (voliteľne, v závislosti od vybraných sedadiel) a vytvára rôzne programy pre dobrú náladu:

Fresh Up

Režim "Fresh Up" vás môže osviežiť do desiatich minút vďaka sviežim farebným variáciám, osviežujúcej klimatizácii a ďalším nastaveniam komfortu.

Calm Down

Režim "Calm Down" dokáže rýchlo navodiť tú správnu pohodu aj na cestách - s desaťminútovou relaxačnou fázou.

Power Break

Využite čas počas parkovania alebo nabíjania na príjemnú regeneráciu pomocou režimu "Power Break" - a po 20-minútovej prestávke pokračujte oddýchnutý v ceste.

Na používanie aplikácie In-Car Wellness potrebujete používateľské konto Volkswagen ID a samostatnú zmluvu VW Connect, ktorú je potrebné uzatvoriť so spoločnosťou Volkswagen AG online na stránke www.myvolkswagen.net alebo prostredníctvom aplikácie "Volkswagen" (dostupnej v App Store a Google Play Store). Vyžaduje sa aj identifikácia ako hlavného používateľa. Aplikáciu "In-Car App" nájdete v obchode "In-Car Shop" systému infotainment alebo v obchode Volkswagen Connect (na adrese https://connect-shop.volkswagen.com). Na stiahnutie aplikácie In-Car Wellness z obchodu In-Car Shop je potrebné aktívne internetové pripojenie. Aplikáciu In-Car môžu používať všetci vodiči a nie je možné ju preniesť do iných vozidiel. Ďalšie informácie sú k dispozícii na stránke connect.volkswagen.com a u vášho partnera Volkswagen. Vezmite, prosím, na vedomie aj aktuálne Všeobecné obchodné podmienky pre aplikáciu Wellness.  

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen