Potešenie z jazdy na štvrtú

ID.7 GTX: 4MOTION dvojmotorový pohon všetkých kolies

Nový model ID.7 GTX vás dopraví do cieľa vďaka dvojmotorovému pohonu všetkých kolies 4MOTION - s dvoma elektromotormi, ktoré poháňajú predné a zadné kolesá prostredníctvom jednorýchlostnej prevodovky. Bez akéhokoľvek mechanického spojenia medzi nápravami - pre dobrú trakciu a lepšie držanie stopy aj na klzkom teréne.1

Nastavenia jazdného režimu vás podporujú v rámci možností systému.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen