ID. Sound

Zvukovo jedinečný

Znie jedinečne a aj je taký: ID. Sound, zvuk modelov ID. od spoločnosti Volkswagen pri nízkych rýchlostiach. Pretože v záujme zvýšenia bezpečnosti cestnej premávky je váš ID. do rýchlosti 30 km/h vnútri tichší a zvonku o niečo hlučnejší. Vďaka umelo generovanému jazdnému zvuku sú prakticky tiché elektrické pohony akusticky rozpoznateľné pre okoloidúcich a cyklistov. Počuť ho pri rozjazde, cúvaní a rýchlosti do 30 km/h. Pri vyšších rýchlostiach je hluk valenia počuteľnejší. Pri vyšších rýchlostiach je hluk od pneumatík taký hlasný, že nie je potrebný dodatočný akustický signál.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.