Hlasový asistent

Povedzte svojmu ID. ID. „Hello!“

Nenechajte sa počas jazdy rozptyľovať tlačidlami alebo prepínačmi. Sledujte cestu a jednoducho ovládajte základné funkcie svojho ID. pomocou intuitívneho hlasového ovládania novej generácie - napríklad rádio, voliteľný navigačný systém alebo váš telefón. Stačí povedať "Hello Volkswagen!" - a váš digitálny asistent vám bude rozumieť. Povedzte "Hello Volkswagen, my hands are cold!"*, aktivujte vyhrievanie volantu a inteligentné vetracie otvory klimatizácie cielene nasmerujú teplý vzduch na vaše ruky. V závislosti od situácie vám váš digitálny asistent môže tiež ponúknuť návrhy na užívanie, tým, že vám odporučí konkrétny zoznam skladieb alebo vyhnúť sa dopravným zápcham.

*(hlasové ovládanie je podporované len vo vybraných jazykoch, slovenčina nie je podporovaná)

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.