Head-up displej s rozšírenou realitou

Revolučná navigácia

Vo vašom vozidle ID. sa stretáva špičková technológia s realitou a vy si zachováte prehľad o tom, čo je dôležité: sériový head-up displej s rozšírenou realitou premieta dôležité digitálne informácie, napríklad zmenu jazdného pruhu alebo na želanie odbočovacie šípky navigácie, priamo na čelné sklo a do vášho zorného poľa. Upozornenia navigácie vidíte na ceste presne tam, kadiaľ práve prechádzate alebo kam potrebujete odbočiť - bez toho, aby ste spustili oči z cesty. Do cieľa tak prídete uvoľnenejší.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.