Digital cockpit s elektrickými vetracími otvormi

Všetko máte pod kontrolou

Úplne nový používateľský zážitok vás čaká s digitálnym prístrojovým panelom "Digital cockpit" vo vašom ID., ktorý sa stáva skutočným inteligentným zariadením s najnovšou intuitívnou koncepciou ovládania a stanovuje štandardy. Prostredníctvom sériového dotykového displeja s uhlopriečkou 38 centimetrov (15 palcov) máte pohodlný prístup k najdôležitejším funkciám. Individuálne konfigurovateľné obľúbené položky a ešte viac aplikácií na domovskej obrazovke zaručujú rýchly prístup k funkciám a zlepšujú používateľský zážitok. 

Ovládanie klimatizácie je integrované do prvej úrovne systému infotainment. Na novom veľkom displeji sú rôzne funkcie novej koncepcie klimatizácie vždy viditeľné, dajú sa aktivovať a individuálne uložiť podľa potreby používateľa. Inteligentné vetracie otvory riadia prúdenie vzduchu a špeciálne požiadavky možno aktivovať hlasovými pokynmi. ID.7 napríklad reaguje na "Hello Volkswagen, my hands are cold!"* spustením vyhrievania volantu. Okrem toho prúdi teplý vzduch špeciálne na ruky.

*(hlasové ovládanie je podporované len vo vybraných jazykoch, slovenčina nie je podporovaná)

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.