Bezdrôtové aktualizácie "over-the-air"

Prelomové. A aktuálne

Aktualizácie softvéru poznáme z počítača alebo smartfónu. Pomocou bezdrôtových aktualizácií "over-the-air" môžete aktualizovať softvér svojho ID. aj prostredníctvom mobilného dátového pripojenia inštaláciou aktualizácie cez systém infotainment1. Týmto spôsobom možno napríklad neustále zlepšovať ovládanie, výkon a komfort a dokonca pridávať nové funkcie.

Viac informácií o bezdrôtových aktualizáciách

Na využívanie služieb We Connect a We Connect Plus pre rodinu ID. potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect / We Connect Plus sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Zmluva o službe We Connect pre rodinu ID. nie je obmedzená na tri roky. Služba We Connect Plus je spočiatku obmedzená na obdobie troch rokov, potom ju možno za poplatok predĺžiť. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla mát 90 dní na registráciu vozidla na portáli www.portal.volkswagen-we.com alebo cez aplikáciu We Connect ID. (dostupná v App Store a Google Play Store) a bezplatné využívanie služieb We Connect Plus po celú dobu dohodnutého obdobia. V prípade neskoršej registrácie sa doba bezplatnej lehoty skráti.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ­ID. 7

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému vozidlu. Automobil zatiaľ nie je zaradený do predaja. Vrátiť späť

Nové ­ID. 7

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému vozidlu. Automobil zatiaľ nie je zaradený do predaja. Vrátiť späť

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen