Pre všetkých, ktorí chcú niečo previezť

ID.7 Tourer GTX: Ťažné zariadenie a zaťaženie strechy

Vyžaduje si vaše hobby alebo zamestnanie veľa vybavenia? Žiadny problém, pretože ID.7 Tourer GTX sa na želanie dodáva s elektricky sklopným ťažným zariadením. Vďaka dvojmotorovému pohonu všetkých kolies je určený pre zaťaženie do 1 400 kg1. Ak ťažné zariadenie práve nepotrebujete, môžete ho jednoducho sklopiť pod nárazník. Vozidlo okrem toho disponuje zaťažením strechy až 75 kg, čo vám ponúka ďalšie možnosti na uloženie vášho vybavenia alebo batožiny.

Brzdený pri 8 % stúpaní.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer GTX

Objavujte nový model ID.7 Tourer GTX

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen