Väčší batožinový priestor pre viac možností

ID.7 Tourer GTX: Priestorová koncepcia / koncepcia batožinového priestoru

Viac priestoru na športové vybavenie, batožinu a všetko, čo potrebujete na aktívne víkendy. Vďaka možnosti nastavenia sklonu operadiel zadných sedadiel môžete zvýšiť komfort interiéru počas dlhších jázd a súčasne prispôsobiť objem batožinového priestoru vozidla podľa svojich požiadaviek. V závislosti od toho, ktoré operadlá zadných sedadiel sklopíte, sa objem batožinového priestoru môže zväčšiť z približne 545 až na 1 714 litrov, čo podčiarkuje výhody optimalizovaného dizajnu vozidla a ponúka vám ešte väčšiu flexibilitu. Dodatočne existuje možnosť využiť nastavenie sklonu operadiel zadných sedadiel, ktorá zväčší objem batožinového priestoru až na 605 litrov bez obmedzenia plného využitia piatich sedadiel. Modifikovaná karoséria ID.7 Tourer (GTX) poskytuje v porovnaní s limuzínou viac priestoru nad hlavou v druhom rade sedadiel, čo ďalej zvyšuje komfort cestujúcich.

Ďalšou zaujímavosťou je voliteľná funkcia "Easy Open/Close". Tá umožňuje otváranie a zatváranie veka batožinového priestoru bez použitia rúk, iba pomocou gesta nohy.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer GTX

Objavujte nový model ID.7 Tourer GTX

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen