Pre dobrodružstvá vo veľkom štýle

ID.7 Tourer GTX: 4MOTION 
dvojmotorový pohon všetkých kolies

Na mnohých, rôznych cestách: Inovatívny dvojmotorový pohon všetkých kolies 4MOTION modelu ID.7 Tourer GTX vám pomôže dosiahnuť cieľ športovo. Pozostáva z dvoch elektromotorov, ktoré poháňajú predné a zadné kolesá prostredníctvom jednorýchlostnej prevodovky. Na rozdiel od konvenčného systému pohonu všetkých kolies tu nie je žiadne mechanické spojenie medzi nápravami. Dobrú trakciu a lepšie držanie stopy aj na sypkom alebo klzkom teréne zabezpečuje aktivované nastavenie exkluzívneho jazdného režimu Traction¹. Vďaka sériovému progresívnemu riadeniu, ktoré je prispôsobené pre komfort a priame športové riadenie, si užijete ešte viac potešenia z jazdy. 

Nastavenia jazdného režimu vás podporujú v rámci možností systému.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer GTX

Objavujte nový model ID.7 Tourer GTX

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen