Dobre jazdí a takmer sám parkuje

ID.7 Tourer GTX: Parkovací asistenti

Park Assist Plus zobrazený prostredníctvom modelu ID.7.

"Park Assist Plus"


Váš Volkswagen s voliteľným parkovacím asistentom "Park Assist Plus" rozpozná počas jazdy nielen to, či je parkovacie miesto dostatočne veľké, ale aj za vás zaparkuje

"Park Assist Plus" nepretržite vyhľadáva vhodné pozdĺžne parkovacie miesta do rýchlosti 40 km/h. Do rýchlosti 20 km/h vyhľadáva aj priečne parkovacie miesta. Ak sa rozhodnete pre jedno z nájdených parkovacích miest, spustíte proces parkovania. Parkovací asistent "Park Assist Plus" môže vykonať parkovací manéver za vás.¹ Stačí len sledovať proces parkovania a v prípade potreby zasiahnuť.

Systém "Park Assist Plus" však dokáže ešte viac. Z pozdĺžnych parkovacích miest dokáže vozidlo aj opäť vyparkovať. Môže vám pomôcť aj pri neúspešnom parkovacom manévri tým, že proces ukončí za vás.¹

Funkcia Memory pre parkovacieho asistenta "Park Assist Plus" zobrazené pomocou nového ID.7.

Park Assist s pamäťovou funkciou

Systém Park Assist Pro ponúka nielen všetky výhody systému Park Assist Plus, ale umožňuje aj ovládanie procesu parkovania a cúvania prostredníctvom smartfónu. Stačí, ak si do svojho smartfónu nainštalujete aplikáciu Park Assist Pro.

Keď váš Volkswagen nájde vhodné parkovacie miesto, môžete vystúpiť z vozidla a spustiť proces parkovania mimo vozidla prostredníctvom smartfónu.

Svoje vozidlo môžete vyparkovať aj na diaľku a pri nastupovaní sa už nemusíte tlačiť na tesných parkovacích miestach.¹

Parkovací asistent sa dá voliteľne rozšíriť o pamäťovú funkciu. Vďaka tomu môžete svoj Volkswagen naučiť úplne individuálne parkovacie manévre. Napríklad parkovanie pod prístreškom alebo v garáži. Stačí, ak svoj Volkswagen zaparkujete len raz a parkovací manéver uložíte. Pre každý parkovací manéver môžete vozidlo naučiť a uložiť aj manéver vyparkovania. Váš Volkswagen dokáže naučený parkovací manéver zopakovať samostatne po tom, ako mu ho uložíte do pamäte. Vy musíte tento proces už len sledovať. Manéver parkovania a vyparkovania môžete uložiť celkovo pre päť rôznych parkovacích miest.¹ ²

V rámci možností daných systémom. 

Vodič je vždy zodpovedný za riadenie vozidla a musí byť pripravený kedykoľvek prevziať nad ním kontrolu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer GTX

Objavujte nový model ID.7 Tourer GTX

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen