Rešpekt pochádza z uznania

ID.7 Tourer GTX: Exteriér

Model ID.7 Tourer GTX vo výraznom červenom metalízovom lakovaní "Kings" zaujme dizajnom, ktorý nerobí žiadne kompromisy. Dynamické predné partie s nezameniteľným nárazníkom, čierna lišta strešného rámu a športový difúzor vzadu tvoria harmonický celok, ktorý na seba pritiahne všetky pohľady. Jeho impozantné 20-palcové disky v lesklom čiernom alebo čiernom sústruženom vyhotovení a obe podsvietené logá Volkswagen zdôrazňujú sebavedomý charakter čisto elektrického vozidla Volkswagen. Nový ID.7 Tourer GTX - vyjadrenie štýlu a športového charakteru.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer GTX

Objavujte nový model ID.7 Tourer GTX

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen