Prelomové. A aktuálne

Bezdrôtové aktualizácie pre ID.7 Tourer GTX

Aktualizácie softvéru poznáme z počítača alebo smartfónu. Pomocou bezdrôtových aktualizácií môžete aktualizovať softvér svojho ID. aj prostredníctvom mobilného dátového pripojenia inštaláciou aktualizácie cez systém infotainment1. Týmto spôsobom možno napríklad neustále zlepšovať ovládanie, výkon a komfort a dokonca pridávať nové funkcie.

Viac informácií o bezdrôtových aktualizáciách

Pri kúpe nového vozidla máte možnosť bezplatne využívať digitálne služby VW Connect alebo VW Connect Plus alebo We Connect alebo We Connect Plus počas prvého zmluvného obdobia. 

Ak chcete využívať služby VW Connect a VW Connect Plus alebo We Connect a We Connect Plus pre rodinu ID, potrebujete používateľské konto Volkswagen ID a musíte sa prihlásiť pomocou svojho používateľského mena a hesla. Po úspešnom vytvorení používateľského konta Volkswagen ID a jeho prepojení s vozidlom môžete počas počiatočného zmluvného obdobia bezplatne využívať digitálne služby závislé od vozidla, krajiny, softvéru a vybavenia. Na tento účel je potrebné uzatvoriť samostatnú zmluvu VW Connect alebo VW Connect Plus alebo We Connect alebo We Connect Plus s Volkswagen AG online na stránke www.myvolkswagen.net alebo prostredníctvom aplikácie "Volkswagen" (dostupnej v App Store a Google Play Store). Skutočná dĺžka bezplatného zmluvného obdobia závisí od toho, kedy si aktivujete digitálne služby. Pôvodná bezplatne ponúkaná doba trvania zmluvy sa začne automaticky skracovať najneskôr od deväťdesiateho dňa po prvom doručení. Presnú dobu platnosti zmluvy pre vaše konkrétne vozidlo si môžete pozrieť na stránke myVolkswagen www.myvolkswagen.net. 

Niektoré mobilné online služby We Connect a  We Connect Plus alebo VW Connect a VW Connect Plus je možné ovládať len prostredníctvom aplikácie "Volkswagen". Na používanie bezplatnej aplikácie potrebujete smartfón s vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s možnosťou prenosu dát s existujúcou alebo samostatne uzavretou zmluvou o mobilnom telefóne medzi vami a vaším mobilným operátorom. Výmena dát cez internet môže byť spojená s dodatočnými nákladmi (napr. roamingové poplatky) v závislosti od vašej tarify a najmä pri prevádzke v zahraničí. Mobilné online služby sú dostupné počas dohodnutého zmluvného obdobia a počas trvania zmluvy môžu podliehať zmenám obsahu. Služby zahrnuté v balíkoch We Connect a We Connect Plus alebo VW Connect a VW Connect Plus sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť. Dostupnosť závisí aj od modelu vozidla, vybavenia a nainštalovanej verzie softvéru. To platí aj pre služby od externých poskytovateľov. Ďalšie informácie sú k dispozícii na stránke connect.volkswagen.com a u vášho partnera Volkswagen. Vezmite, prosím, na vedomie aj aktuálne Všeobecné podmienky pre digitálne služby rodiny ID.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer GTX

Objavujte nový model ID.7 Tourer GTX

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen