App-Connect

Používajte vaše aplikácie aj vo vašom vozidle Volkswagen

Chceli by ste aplikácie zo smartfónu bezpečne a pohodlne využívať aj vo vozidle? Vďaka systému App-Connect je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Systém umožňuje pohodlné ovládanie vybraného obsahu a aplikácií, ktoré sa prenesú na displej infotainment systému vo vašom vozidle. Ovládať sa dajú pohodlne a prehľadne priamo vo vašom zornom poli. Získate tým jednoduchý prístup napríklad k hudbe, správam, mapám alebo audio knihám. Volkswagen ponúka tri rozhrania pre pripojenie smartfónov s mnohými možnosťami: Apple CarPlay™, Android Auto™ od spoločnosti Google a MirrorLink®. Apple CarPlay™ a Android Auto™ od spoločnosti Google je možné používať prostredníctvom bezkáblového pripojenia. Počas jazdy je možné spustiť len certifikované aplikácie, aby sa vodič mohol sústrediť na riadenie a nič ho nerozptyľovalo. V tejto súvislosti upozorňujeme, že niektoré aplikácie nemusia byť podporované všetkými tromi technológiami a dostupnosť týchto technológií sa môže líšiť v závislosti od krajiny.

Aktuálne informácie o kompatibilite mobilných telefónov nájdete na nemeckej stránke www.volkswagen.de/mobiltelefon, pre Apple CarPlay™ https://www.apple.com/de/ios/carplay/, pre Android Auto™ https://www.android.com/intl/de_de/auto/ a pre MirrorLink® https://mirrorlink.com/. 

*V závislosti od krajiny, modelu a mobilného operátora.

We Connect Start

Dokonalé pripojenie na internet v ID.4

Vďaka digitálnym službám "We Connect Start"1) sa nové ID.4 zmení na vozidlo s pripojením na internet, pretože s pevne zabudovanou SIM kartou môže byť vaše vozidlo na želanie online. K dispozícii tak budete mať dopravné informácie v reálnom čase, informácie o nabíjacích staniciach a ich obsadenosti, cenách a otváracích hodinách. S aplikáciou We Connect ID. získate prehľad o vašom vozidle a váš smartfón sa zmení na diaľkové ovládanie. Vďaka Online Remote Update budete mať k dispozícii vždy aktuálny software. Pomocou aplikácie si zistíte zostávajúci dojazd vášho vozidla, môžete nastaviť klimatizáciu a spustiť alebo ukončiť proces nabíjania. Služby "We Connect Start" môžete v ID.4 tri roky používať bezplatne. Takto budete s vaším vozidlom neustále v spojení - či už na ceste alebo z pohodlia vášho gauča.

 1) Aby ste mohli využívať služby aplikácie We Connect, potrebujete používateľský účet s Volkswagen ID a musíte sa prihlásiť s menom a heslom. Okrem toho musíte uzatvoriť so spoločnosťou Volkswagen AG online samostatnú zmluvu We Connect Start. Po odovzdaní vozidla máte 90 dní na to, aby ste zaregistrovali vozidlo s aplikáciou We Connect ID. a využívali služby We Connect Start počas celej dohodnutej bezplatnej doby platnosti.
Mobilné online služby We Connect Start môžete využívať prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. S tým spojené náklady na dáta v rámci Európy znáša v rámci sieťového pokrytia spoločnosť Volkswagen AG.
Na používanie bezplatnej aplikácie We Connect ID. potrebujete smartfón s vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším mobilným operátorom.
Dostupnosť jednotlivých služieb, ktoré sú uvedené v jednotlivých balíkoch, môže byť v závislosti od jednotlivých krajín rôzna. Služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť alebo môžu byť aj zrušené. Bližšie informácie dostanete na stránke www.connect.volkswagen-we.com a u vášho partnera spoločnosti Volkswagen. Informácie o tarifách a podmienkach mobilných operátorov dostanete u svojho operátora.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

100% SUV 100% elektrické ID.4

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen