IQ.LIGHT

Pripravené takmer na všetko

Nové ID.4 sa správa inteligentne. Jasným príkladom sú štýlové voliteľné IQ.LIGHT - Matrix LED svetlomety. Vďaka dynamickej regulácii diaľkových svetiel svietia počas jazdy tak, aby nedošlo k oslneniu ostatných účastníkov premávky.1) Keď sa priblížite k vášmu vozidlu, svetlomety sa krátko rozsvietia, akoby žmurkli. Vďaka tomu pôsobí ID.4 takmer ako človek.2)

1) V rámci možností daných systémom.
2) V kombinácii so systémom "Keyless Access".

Travel Assist & pACC

Drží vás v jazdnom pruhu. A ostatných v dostatočnej vzdialenosti

S voliteľným systémom "Travel Assist" máte k dispozícii mimoriadne užitočné asistenčné systémy, ktoré po stlačení tlačidla zaistia jazdný komfort1) 2) na vysokej úrovni v monotónnych a únavných jazdných situáciách. Špeciálne na diaľnici a dobre vybudovaných cestách prvej triedy udržiava "Travel Assist" vozidlo v jazdnom pruhu, udržiava tiež rýchlosť, pričom zohľadňuje odstup od vozidiel pred vami. Vďaka nemu jazdíte uvoľnene aj v dopravných zápchach a spomalenej premávke.

Voliteľný adaptívny tempomat ACC "stop & go" vám pomáha udržiavať nastavenú rýchlosť a odstup od vozidla pred vami. V kombinácii s voliteľným navigačným systémom je tempomat ACC rozšírený o funkciu prediktívnej regulácie rýchlosti a asistenciu pri prejazde zákrutami. Systém rešpektuje maximálnu povolenú rýchlosť a vy sa tak vyhnete jej prekročeniu.1) Na základe údajov z navigačného systému navyše prispôsobí rýchlosť pri prejazde zákrutami, križovatkami (pri odbočovaní) a kruhovými objazdami.1)

1) V rámci možností daných systémom.
2) Vodič musí byť vždy pripravený prevziať kontrolu nad vozidlom a vždy je zodpovedný za riadenie vozidla.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

World Car of the Year 2021 Čisto elektrické ID.4

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen