IQ.LIGHT

Pripravené takmer na všetko

Nové ID.4 sa správa inteligentne. Jasným príkladom sú štýlové voliteľné IQ.LIGHT - Matrix LED svetlomety. Vďaka dynamickej regulácii diaľkových svetiel svietia počas jazdy tak, aby nedošlo k oslneniu ostatných účastníkov premávky.1) Keď sa priblížite k vášmu vozidlu, svetlomety sa krátko rozsvietia, akoby žmurkli. Vďaka tomu pôsobí ID.4 takmer ako človek.2)

1) V rámci možností daných systémom.
2) V kombinácii so systémom "Keyless Access".

Travel Assist & pACC

Drží vás v jazdnom pruhu. A ostatných v dostatočnej vzdialenosti

S voliteľným systémom "Travel Assist" máte k dispozícii mimoriadne užitočné asistenčné systémy, ktoré po stlačení tlačidla zaistia jazdný komfort1) 2) na vysokej úrovni v monotónnych a únavných jazdných situáciách. Špeciálne na diaľnici a dobre vybudovaných cestách prvej triedy udržiava "Travel Assist" vozidlo v jazdnom pruhu, udržiava tiež rýchlosť, pričom zohľadňuje odstup od vozidiel pred vami. Vďaka nemu jazdíte uvoľnene aj v dopravných zápchach a spomalenej premávke.

Voliteľný adaptívny tempomat ACC "stop & go" vám pomáha udržiavať nastavenú rýchlosť a odstup od vozidla pred vami. V kombinácii s voliteľným navigačným systémom je tempomat ACC rozšírený o funkciu prediktívnej regulácie rýchlosti a asistenciu pri prejazde zákrutami. Systém rešpektuje maximálnu povolenú rýchlosť a vy sa tak vyhnete jej prekročeniu.1) Na základe údajov z navigačného systému navyše prispôsobí rýchlosť pri prejazde zákrutami, križovatkami (pri odbočovaní) a kruhovými objazdami.1)

1) V rámci možností daných systémom.
2) Vodič musí byť vždy pripravený prevziať kontrolu nad vozidlom a vždy je zodpovedný za riadenie vozidla.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

100% SUV 100% elektrické ID.4

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen