Dokonalé pripojenie

Navigácia vrátane aktualizácií máp

ID.4 GTX dokáže toho veľa. Voliteľný, samoučiaci sa navigačný systém si pamätá často navštevované ciele a preferované trasy. Systém vás informuje o komplikáciách v premávke a navrhuje alternatívne trasy - vrátane automatických aktualizácií máp1). Rádio sa dá pohodlne pripojiť k vášmu mobilnému telefónu prostredníctvom voliteľného rozhrania pre pripojenie mobilných telefónov. Vďaka tomu môžete pohodlne telefonovať prostredníctvom systému handsfree alebo počúvať hudbu. Aj nabíjanie smartfónu je hračka: indukčne v integrovanej priehradke.

1) Aby ste mohli využívať služby aplikácie We Connect, potrebujete používateľský účet s Volkswagen ID a musíte sa prihlásiť s menom a heslom. Okrem toho musíte uzatvoriť so spoločnosťou Volkswagen AG online samostatnú zmluvu We Connect Start. Po odovzdaní vozidla máte 90 dní na to, aby ste zaregistrovali vozidlo s aplikáciou We Connect ID. a využívali služby We Connect Start počas celej dohodnutej bezplatnej doby platnosti.
Mobilné online služby We Connect Start môžete využívať prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. S tým spojené náklady na dáta v rámci Európy znáša v rámci sieťového pokrytia spoločnosť Volkswagen AG.
Na používanie bezplatnej aplikácie We Connect ID. potrebujete smartfón s vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším mobilným operátorom.
Dostupnosť jednotlivých služieb, ktoré sú uvedené v jednotlivých balíkoch, môže byť v závislosti od jednotlivých krajín rôzna. Služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť alebo môžu byť aj zrušené. Bližšie informácie dostanete na stránke www.connect.volkswagen-we.com a u vášho partnera spoločnosti Volkswagen. Informácie o tarifách a podmienkach mobilných operátorov dostanete u svojho operátora.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Čisto elektrické ID.4 GTX 4MOTION s pohonom všetkých kolies

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.