IQ.LIGHT

Svetlo s IQ

Voliteľné Matrix LED svetlomety IQ.LIGHT svietia vďaka dynamickej regulácii diaľkových svetiel počas jazdy tak, aby nedošlo k oslneniu ostatných vodičov.1 Nezáleží na tom, či je deň alebo noc a aké sú poveternostné podmienky: Svetlomety sa dokonale prispôsobia príslušnej jazdnej situácii. A vyzerajú skvele. Ďalší ohromujúci efekt: keď sa priblížite k vášmu ID.3, šarmantne na vás žmurkne svojimi Matrix LED svetlometmi2, vďaka ktorým pôsobí takmer ľudsky. A sympaticky.

1 V rámci možností daných systémom
2 V kombinácii s voliteľným bezkľúčovým prístupom a štartovacím systémom "Keyless Advanced"

Lane Assist

Váš ID.3 zostane v jazdnom pruhu

Pri monotónnych jazdách môže niekedy dôjsť k nebezpečným situáciám. Vtedy zasiahne na želanie dodávaný systém "Lane Assist": od rýchlosti 60 km/h dokáže zistiť, či vozidlo nechtiac opúšťa vlastný jazdný pruh1. Pomocou korigujúceho zásahu do riadenia môže nasmerovať pozornosť vodiča späť k jazde1.

1 V rámci možností daných systémom. Vodič musí byť pripravený na vypnutie asistenčného systému a nie je zbavený zodpovednosti, pozorne riadiť vozidlo.

ACC

Hustá premávka? Žiadny stres

Voliteľný automatický distančný radar ACC s prediktívnym tempomatom vám pomáha udržiavať vami nastavenú maximálnu rýchlosť1, ale aj odstup od vozidla pred vami. ID.3 vám uľahčí riadenie tým, že dokáže samostatne zastaviť a automaticky sa opäť rozbehnúť.2

1 Maximálne do rýchlosti 210 km/h.
2 V rámci možností daných systémom.

//1// rámci možností daných systémom. Vodič musí byť pripravený na vypnutie asistenčného systému a nie je zbavený zodpovednosti, pozorne riadiť vozidlo. //2// V kombinácii s voliteľným systémom "Keyless Advanced" //3// Maximálne do 210 km/h

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen