Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový ID. Buzz

Čisto elektrické, plne pripojené na internet a úplne prepracované.

Čisto elektrické, plne pripojené na internet a úplne prepracované.

Nový ID. Buzz

Čisto elektrické, plne pripojené na internet a úplne prepracované.

Významná posila pre Volkswagen:
Ewan McGregor sa stal ambasádorom značky

Ewan McGregor je skvelou posilou nášho tímu a je vášnivým fanúšikom značky Volkswagen. Má vlastnú zbierku historických vozidiel, niektoré si dokonca sám prerobil na elektromobil. Ako dlhoročný veľvyslanec dobrej vôle UNICEF UK podporuje charitatívne projekty po celom svete. Preto je ideálnym partnerom pre spoločnú misiu: zabezpečiť udržateľnejšiu mobilitu budúcnosti.

Nová dimenzia elektromobility

Dizajn novej éry

Vzdávajúc hold ikonickému predchodcovi Bulli kombinuje ID. Buzz moderné proporcie s inovatívnou technológiou. Vďaka inteligentným funkciám, maximálnemu priestorovému zážitku a inovatívnemu dizajnu svetiel vás nový ID. Buzz absolútne dostane.

Viac informácií o ID. Buzz

Udržateľná mobilita

Komplexná udržateľnosť pre budúcnosť s ohľadom na klímu: to je náš príspevok s novým modelom ID. Buzz. Preto vám ho dodáme nielen s neutrálnou bilanciou emisií CO21, ale aj jazdiť budete lokálne s nulovými emisiami CO2. Vďaka interiéru bez pravej kože a použitiu recyklovaných materiálov na mnohých miestach - napríklad poťahoch sedadiel, podlahových krytinách a strope - spája udržateľnosť s komfortom.

Nová úroveň pocitu z priestoru

Nový ID. Buzz je multifunkčné všestranné vozidlo - aj vďaka malému polomeru otáčania len niečo vyše jedenásť metrov. Vďaka maximálnemu využitiu priestoru ponúka úsporný, úplne nanovo vyvinutý koncept interiéru veľa miesta na nohy. Komfortne nastaviteľné sedadlá sa dajú variabilne využívať. Toto päťmiestne vozidlo poskytuje aj so všetkými cestujúcimi na palube objem batožinového priestoru za druhým radom sedadiel až 1 121 litrov.

ID. Buzz - Technológie & konektivita

Travel Assist s kolektívnymi údajmi

Vás udržiava v jazdnom pruhu – a od ostatných odstup

"Travel Assist s kolektívnymi údajmi" dokáže udržiavať vozidlo v jazdnom pruhu, odstup od vozidla pred vami a nastavenú maximálnu rýchlosť.2 Systém využíva adaptívne vedenie vozidla v jazdnom pruhu. To aktívne udržuje vozidlo v strede jazdného pruhu.2 Okrem toho vás systém "Travel Assist s kolektívnymi údajmi" pri jazde na diaľnici, na želanie ,aktívne podporuje pri zmene jazdného pruhu.2 "Travel Assist s kolektívnymi údajmi" okrem toho disponuje prediktívnou reguláciou rýchlosti a asistenciou v zákrutách. Rýchlosť vozidla sa pritom dá prispôsobiť platným obmedzeniam rýchlosti a priebehu trasy (zákruty, kruhové objazdy a pod.)2

Nabíjanie

Nabíjanie elektrickej energie - rovnako jednoduché ako profesionálne

S ID. Buzz jazdíte nielen ekologicky, ale aj flexibilnejšie. Maximálny nabíjací výkon pri rýchlom nabíjaní jednosmerným prúdom (DC) je až 170 kW, takže na rýchlonabíjacej stanici s príslušným nabíjacím výkonom nabijete batériu z 5 na 80 % za približne 30 minút.

Aktualizácie Over-the-Air

Všetky funkcie na jednom mieste

Aktualizácie zvyšujú funkčnosť digitálnych systémov vo vašom ID. Buzz. Tie sa dajú automaticky aktualizovať a optimalizovať vďaka aktualizáciám Over-the-air3 prostredníctvom zmluvy We Connect4. Aktualizácie over-the-air sa sťahujú na pozadí cez mobilný prístup vášho ID. Buzz. Hneď ako je aktualizácia k dispozícii, v infotainment systéme sa zobrazí notifikácia a postup inštalácie.

Dizajn svetiel

Moderné svetlá, ktoré s vami komunikujú

Veľký podiel na sympatickom vzhľade ID. Buzz má moderný dizajn svetiel. Hneď ako sa priblížite s kľúčom k vozidlu, ktoré disponuje voliteľným systémom Keyless Access sa jeho voliteľné Matrix LED svetlomety elektricky pohybujú zdola nahor a rozsvietia sa - na privítanie na vás priateľsky "žmurkne". Následne vás v interiéri privíta interaktívne ID. Light nielen svetelnými signálmi a diskrétnym zvukom, ale v kombinácii s voliteľným navigačným systémom vás premávkou prevedie ešte ľahšie.

Infotainment

Vitajte v digitálnom svete

Digitálny kokpit, internetové pripojenie, mobilné online služby a integrované hlasové ovládanie - v novom ID. Buzz, môžete na želanie očakávať najmodernejšie technológie na vysokej úrovni. Pomocou aplikácie App-Connect môžete pohodlne prenášať hudbu, audioknihy alebo správy zo svojho smartfónu na voliteľný farebný dotykový displej infotainment systému s uhlopriečkou 30,5 cm (12-palcový), pomocou ktorého môžete ovládať množstvo funkcií, napríklad voliteľné rádio DAB+.

ID. Buzz Cargo

ID.Buzz Cargo mení komerčnú mobilitu na udržateľnú.

Transporter budúcnosti


S vozidlom ID. Buzz Cargo profitujete z cenovo výhodnej elektromobility aj vo firmách. Koncepcia nákladového priestoru s veľkým priestorom, špeciálne prispôsobená komerčným požiadavkám, je len jednou z jeho silných stránok.

Wallbox na doma: ID. Charger5

Na firemnom parkovisku, pred supermarketom, na diaľnici alebo v parkovacom dome: ID. Buzz môžete nabíjať takmer kdekoľvek. Pre ešte väčší komfort nabíjania vám ponúkame ID. Charger: domáca nabíjacia stanica Wallbox pre rýchle nabíjanie pred vlastnými dverami.

Uvoľnené nabíjanie doma

ID. Charger od Elli je vaša súkromná nabíjacia stanica. Po inštalácii môžete nabíjať ID. Buzz jednoducho počas noci a plný energie vyraziť do nového dňa. Modely s pripojením na internet ID. Charger Connect a Pro sú vybavené inteligentným manažmentom energie a dajú sa ovládať na diaľku, konfigurovať a spravovať prostredníctvom aplikácie.

ID. Charger od MOON

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.