"We Upgrade". Množstvo funkcií je možné aktivovať neskôr

We Upgrade

Možnosť neskoršej individualizácie: ako novinku bude možné funkcie vozidla Golf nie len aktualizovať, ale v mnohých prípadoch - ako funkcia We Upgrade - tiež neskôr odomknúť. Dodatočne je tak možné aktivovať napríklad adaptívny tempomat ACC, rozpoznávanie dopravných značiek, dynamické ovládanie svetiel "Light Assist", osvetlenie "Ambiente", navigáciu, rozhranie App-Connect, Wireless App-Connect, wifi hotspot alebo online hlasové ovládanie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team