VW Golf: Výber režimu jazdy

V modeli Golf jazdíte dynamicky a ekonomicky zároveň. Priali by ste si napriek tomu, aby bolo vaše vozidlo ešte športovejšie? Chceli by ste jazdiť ešte úspornejšie? S výberom jazdného režimu dodávaným na želanie sa rozhodnete podľa situácie a vlastných potrieb. Požadovaný režim jednoducho zvoľte stlačením tlačidla alebo na dotykovom displeji vášho rádia resp. navigačného systému. Pohon, riadenie, prevodovka (pri dvojspojkovej prevodovke DSG) a dokonca aj svetlomety sa potom automaticky nastavia.

Režim jazdy ECO podporuje vodiča tak, aby jazdil ekologicky a úsporne. Prispôsobí pritom výkon motora a aktivuje systém štart-stop, ak bol vypnutý. S ohľadom na spotrebu energie zároveň optimalizuje reguláciu klimatizácie a termo manažment. V prípade, že ste sa rozhodli pre dvojspojkovú prevodovku DSG, skôr radí vyššie prevodové stupne a čo najčastejšie využíva funkciu voľnobehu.

Jazdiť samozrejme môžete aj úplne komfortne, umožní vám to režim NORMAL. Ak si chcete užiť mimoriadne dynamickú jazdu, je pre vás režim SPORT ten správny. Výnimočne flexibilný je však režim INDIVIDUAL. Pri ňom môžete kombinovať jednotlivé nastavenia podľa vlastných predstáv, dokonca si v tomto režime môžete uložiť nastavenia kúrenia, klimatizácie a svetlometov, ktoré uprednostňujete.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen