VW Golf

Svetlá

Sériovo dodávané halogénové svetlomety s dennými LED svetlami vám ponúkajú dobrý výhľad na cestu aj pri zlej viditeľnosti. Vďaka štandardne dodávanej funkcii regulácie dosvitu reflektorov sa dĺžka svetelného kužeľa automaticky prispôsobí rôznym stavom naloženia vozidla.

Na želanie dodávané LED svetlomety zvýrazňujú dizajn modelu Golf ešte viac. Sú úsporné a vďaka svetelnému spektru podobnému dennému svetlu nezaťažujú tak vaše oči. Pomôžu vám dobre vidieť cestu a ostatných účastníkov premávky dokonca aj pri nepriaznivých podmienkach.

Na želanie dodávaná funkcia automatického natáčania svetla do zákruty prispieva k tomu, aby ste včas identifikovali prekážky počas prejazdu zákrutou. K dobrému výhľadu prispievajú tiež ostrekovače svetlometov, dodávané na želanie a s kontrolkou pre stav kvapaliny do ostrekovačov. K špičkovým prvkom dizajnu svetiel patria na želanie dodávané zadné LED svetlá s 3D technikou s dynamickým smerovým svetlom: animovaný svetelný pás, ktorý ukazuje smer pri odbočovaní.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen