VW Golf: Sedadlo ergoActive

Na želanie dodávané "ergoActive" športové sedadlo vodiča so 14-smerovým nastavením vám poskytne rovnako športovú ako aj komfortnú výbavu. Sedadlo vodiča s pevnou základnou štruktúrou vhodnou pre chrbticu je vyhrievané a manuálne výškovo nastaviteľné. Individuálne sa dá nastaviť pozdĺžna vzdialenosť sedadla a sklon operadla. Elektricky ovládaná bederná opierka s masážnou funkciou poskytne relax a optimálny komfort.

ErgoActive sedadlo vodiča prispieva k zníženiu problémov s chrbticou a väčšej bezpečnosti. Zato bol práve 8. decembra 2011 ocenený nezávislou záručnou pečaťou "Geprüft & empfohlen" ("Testované a odporúčané") hnutia Gesunder Rücken e.V. (zdravý chrbát), ktorá označuje produkty zamerané na chrbticu. Za hnutím Gesunder Rücken e.V. stoja odborní lekári a terapeuti, ktorí vyvinuli túto záručnú pečať spolu s dvoma najväčšími nemeckými zväzmi školy chrbta.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť