VW Golf: Sedadlo ergoActive

Na želanie dodávané "ergoActive" športové sedadlo vodiča so 14-smerovým nastavením vám poskytne rovnako športovú ako aj komfortnú výbavu. Sedadlo vodiča s pevnou základnou štruktúrou vhodnou pre chrbticu je vyhrievané a manuálne výškovo nastaviteľné. Individuálne sa dá nastaviť pozdĺžna vzdialenosť sedadla a sklon operadla. Elektricky ovládaná bederná opierka s masážnou funkciou poskytne relax a optimálny komfort.

ErgoActive sedadlo vodiča prispieva k zníženiu problémov s chrbticou a väčšej bezpečnosti. Zato bol práve 8. decembra 2011 ocenený nezávislou záručnou pečaťou "Geprüft & empfohlen" ("Testované a odporúčané") hnutia Gesunder Rücken e.V. (zdravý chrbát), ktorá označuje produkty zamerané na chrbticu. Za hnutím Gesunder Rücken e.V. stoja odborní lekári a terapeuti, ktorí vyvinuli túto záručnú pečať spolu s dvoma najväčšími nemeckými zväzmi školy chrbta.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen