Chránení zo všetkých strán

Proaktívna ochrana cestujúcich "PreCrash"

Na želanie dodávaný systém proaktívnej ochrany cestujúcich vás v rámci možností chráni v kritických jazdných situáciách, napríklad v prípade hroziacej kolízie. Systém dokáže rozoznať potenciálne nebezpečné situácie so zvýšenou pravdepodobnosťou nehody. Následne sa automaticky zatvoria otvorené okná a panoramatické strešné okno a preventívne napnú bezpečnostné pásy na predných sedadlách. Je dobré vedieť, že máte tento systém k dispozícii. A ešte lepšie je, ak jeho funkciu nikdy sami nezažijete.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.