Chránení zo všetkých strán

Proaktívna ochrana cestujúcich "PreCrash"

Na želanie dodávaný systém proaktívnej ochrany cestujúcich vás v rámci možností chráni v kritických jazdných situáciách, napríklad v prípade hroziacej kolízie. Systém dokáže rozoznať potenciálne nebezpečné situácie so zvýšenou pravdepodobnosťou nehody. Následne sa automaticky zatvoria otvorené okná a panoramatické strešné okno a preventívne napnú bezpečnostné pásy na predných sedadlách. Je dobré vedieť, že máte tento systém k dispozícii. A ešte lepšie je, ak jeho funkciu nikdy sami nezažijete.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team