Jeden za všetkých. Všetci za jedného

Personalizácia

Upravte si Golf podľa svojich osobných preferencií. Funkcia We Personalisation si po inštalácii zapamätá váš profil, napríklad nastavenie sedadla, teplotu, svetlo, hlasitosť hudby, navigačné a asistenčné systémy, a aktivuje ich keď nastúpite do vozidla. To je mimoriadne praktické predovšetkým v prípade, že vozidlo využíva viac osôb, ktoré neustále menia nastavenia. Vďaka službe We Personalisation tak už nie je nutné vždy znovu všetko nastavovať - systém sa o to postará sám.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team