Jeden za všetkých. Všetci za jedného

Personalizácia

Upravte si Golf podľa svojich osobných preferencií. Funkcia We Personalisation si po inštalácii zapamätá váš profil, napríklad nastavenie sedadla, teplotu, svetlo, hlasitosť hudby, navigačné a asistenčné systémy, a aktivuje ich keď nastúpite do vozidla. To je mimoriadne praktické predovšetkým v prípade, že vozidlo využíva viac osôb, ktoré neustále menia nastavenia. Vďaka službe We Personalisation tak už nie je nutné vždy znovu všetko nastavovať - systém sa o to postará sám.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.