Vitajte vo vašej komfortnej zóne

Komfort ovládania

Golf vám vďaka širokému veľkoplošnému digitálnemu displeju zaisťuje vysoký komfort ovládania. Sériovo dodávaný 10" (25,4 cm) kombinovaný prístroj "Digital Cockpit" spoločne s 8,25" (20,9 cm)1 displejom rádia "Composition Media" prináša do kabíny vozidla budúcnosť.

Množstvo nastavení a systémov môžete navyše ovládať dotykom alebo hlasom.2 Znamená to menej manuálnych ovládačov a vyšší komfort. Vďaka voliteľnému zobrazeniu "Head-up Display" sa môžete plne sústrediť na dianie na ceste a pritom máte stále k dispozícii všetky dôležité informácie, premietané na čelné sklo priamo vo vašom zornom poli.

Rádio "Composition Media" môže byť na želanie nahradené jedným z navigačných systémov "Ready 2 Discover", "Discover Media" alebo "Discover Pro" s 10" (25,4 cm) dotykovým displejom. S navigačným systémom "Discover Pro" spolu tvoria Innovision Cockpit.

Hlasové ovládanie sa dodáva pre navigačné systémy "Ready 2 Discover", "Discover Media" alebo "Discover Pro".

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.