V cieli ste skôr, ako sa vydáte na cestu

Komfort interiéru

Akonáhle si sadnete do vozidla Golf, budete sa cítiť dobre. Prispieva k tomu pohodlné sedadlo vodiča s výškovým nastavením a priamym výhľadom na digitálny prístrojový panel "Digital Cockpit" s uhlopriečkou 10" (25,4 cm), ako aj voliteľná klimatizácia "Air Care Climatronic" s reguláciou teploty v 3 zónach alebo osvetlenie "Ambiente" vpredu aj vzadu, kde si môžete nastaviť 101 alebo na želanie až 302 farieb. Mimochodom, celé osvetlenie interiéru je 100% LED.

V sérii pre Golf Life

V sérii pre Golf Style a Golf R-Line (od 09/2020)

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.