V cieli ste skôr, ako sa vydáte na cestu

Komfort interiéru

Akonáhle si sadnete do vozidla Golf, budete sa cítiť dobre. Prispieva k tomu pohodlné sedadlo vodiča s výškovým nastavením a priamym výhľadom na digitálny prístrojový panel "Digital Cockpit" s uhlopriečkou 10" (25,4 cm), ako aj voliteľná klimatizácia "Air Care Climatronic" s reguláciou teploty v 3 zónach alebo osvetlenie "Ambiente" vpredu aj vzadu, kde si môžete nastaviť 101 alebo na želanie až 302 farieb. Mimochodom, celé osvetlenie interiéru je 100% LED.

V sérii pre Golf Life

V sérii pre Golf Style a Golf R-Line (od 09/2020)

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team