Povedzte vášmu vozidlu Golf, kam má ísť

Discover Pro

Chcete pustiť ďalšiu skladbu? Zmeniť niektoré nastavenie? Zvýšiť intenzitu osvetlenia? Nie je problém: Na prianie dodávaný navigačný systém "Discover Pro" môžete ovládať intuitívne a komfortne dotykom a hlasovými pokynmi. K výbave tohto systému patrí 10" (25,4 cm) displej, osem reproduktorov, príjem FM rádia alebo digitálneho DAB+, DVD prehrávač s podporou MP3, AAC a WMA, dva sloty na SD karty, USB port a Bluetooth rozhranie pre pripojenie mobilného telefónu - voliteľne s hlasovým ovládaním. Systém tiež umožňuje zobrazenie navigačných máp v 3D perspektíve.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team