Povedzte vášmu vozidlu Golf, kam má ísť

Discover Pro

Chcete pustiť ďalšiu skladbu? Zmeniť niektoré nastavenie? Zvýšiť intenzitu osvetlenia? Nie je problém: Na prianie dodávaný navigačný systém "Discover Pro" môžete ovládať intuitívne a komfortne dotykom a hlasovými pokynmi. K výbave tohto systému patrí 10" (25,4 cm) displej, osem reproduktorov, príjem FM rádia alebo digitálneho DAB+, DVD prehrávač s podporou MP3, AAC a WMA, dva sloty na SD karty, USB port a Bluetooth rozhranie pre pripojenie mobilného telefónu - voliteľne s hlasovým ovládaním. Systém tiež umožňuje zobrazenie navigačných máp v 3D perspektíve.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.