VW Golf: Active Info Display

 

S na želanie dodávaným digitálnym prístrojovým panelom Active Info Display si užijete výhody združeného prístroja na 12,3-palcovom (31 cm) TFT farebnom displeji s vysokým rozlíšením.

Prostredníctvom rôznych informačných profilov môžete cielene nastaviť dôležitosť pri údajoch, ktoré sú na prístrojovom paneli zobrazené súčasne s klasickými ukazovateľmi ako sú otáčkomer, tachometer a počítadlo kilometrov.

Výber informačných profilov sa uskutočňuje rýchlo a jednoducho prostredníctvom multifunkčného volantu. Podľa potreby môžete na displeji zobraziť detailné informácie o jazde alebo pridať optické zobrazenie vašich asistenčných systémov. Aktívna plocha displeja sa dá využiť ešte efektívnejšie tak, že sa ďalšie údaje zobrazia na ploche okrúhlych prístrojov.

Pri infotainment systéme "Discover Media" sa môžete rozhodnúť, či chcete navigačnú mapu vidieť na displeji digitálneho prístrojového displeja Active Info Display alebo klasicky na displeji prístroja. Pri systéme "Discover Pro" máte k dispozícii súčasne obidve možnosti zobrazenia.

Zavrieť