Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Golf R "20 Years"

Nový Golf R "20 Years"

Skvelé pocity nikdy nezostarnú

Volkswagen R oslavuje 20. výročie vozidla Golf R špeciálnym modelom vo svojej triede. Niektoré veci sa nedajú vyjadriť slovami. Golf R je jednou z nich: Potešenie z jazdy, pre ktoré neexistuje slovník. Stlačením tlačidla R vás ovládne svet emócií. Vtedy je čas, kedy cítite, čo znamená R.

Ďalšia generácia emócií

Jubilejná edícia stanovuje nové výkonnostné rekordy so svojimi hodnotami: 245 kW (333 k).

Motor

Evolúcia R

Golf R je súčasťou palety modelov Volkswagen od roku 2002. 20-te výročie oslavuje exkluzívnym špeciálnym modelom.

Jubilejná edícia

Edition 20 Years

R inšpiruje a púta pozornosť, napríklad exkluzívnymi ozdobnými aplikáciami z pravého karbónu.

Edition 20 Years

Performance

Optimalizované vyladenie motora

Môžete cítiť neopísateľné

Výkon nového modelu Golf R "20 Years" sa účinne prejaví hneď po naštartovaní vozidla. Ešte väčší pocit R poskytuje vodičom voliteľný štart motora s vyššími otáčkami až do 2 500 min-1 a s tým spojená mimoriadne prítomná akustika pohonu. Pri jazde v manuálnom režime poskytuje prevodovka DSG pri radení hore citeľnú spätnú väzbu.

Vďaka predpätiu turbodúchadla a otvorenej škrtiacej klapke v deceleračnej fáze jazdy sa zlepšila odozva motora. To umožňuje rýchlejší nástup výkonu pri akcelerácii a dynamickejšiu jazdu Golf R "20 Years".

Motor

Nové výkonnostné rekordy

Intenzívne zrýchlenie

Vďaka optimalizovanému vyladeniu motora jazdí Golf R "20 Years" ešte dynamickejšie a rýchlejšie, čo sa prejavuje aj pri akcelerácii: Jubilejný model zrýchli z 0 na 100 km/h len za 4,6 sekundy.

Motor

Edition 20 Years

Exteriér

Viditeľný náskok

Pri nastupovaní vás privíta elegantná projekcia "20 R". Exkluzívny dizajnový paket ďalej ponúka modré akcenty, emblém "20" a kryty vonkajších spätných zrkadiel a disky v čiernej alebo čierno-modrej farbe v závislosti od laku karosérie. Špeciálny model je prvýkrát sériovo vybavený strešným spojlerom a 19-palcovými diskami z ľahkej zliatiny v dizajne "Estoril".

Edition 20 Years

Interiér

Šport v kombinácii s eleganciou

Paket Edition 20 years ponúka v interiéri ozdobné aplikácie z pravého karbónu,  ktoré sú vizuálnym a exkluzívnym elementom a ešte viac podčiarkujú jeho silný výkon. Pri modeli Volkswagen boli použité prvýkrát. Rovnako tak aj špičkové športové sedadlá čalúnené kožou Nappa, ktoré vám poskytnú komfort a sú potrebné na dosiahnutie výnimočného výkonu.

Edition 20 Years

Kolesá

Disky z ľahkej zliatiny

  • Estoril" 8 J x 19 čierne, modrá povrchová úprava, pneumatiky 235/35 R 19

  • Estoril" 8 J x 19 čierne, pneumatiky 235/35 R 19

  • Voliteľné: športové pneumatiky pre 19-palcové disky z ľahkej zliatiny 235/35 R 19 Semislick

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen