Golf. Spojený s celým svetom

Nový Golf je vaším vstupom do digitálnych služieb a systémov od spoločnosti Volkswagen: Na želanie môžete mať od začiatku k dispozícii pripojenie na internet a rôzne služby We Connect. Po jednorazovej aktivácii a registrácii s vaším užívateľským účtom Volkswagen ID môžete ľahko a bezplatne využívať inovatívne online služby. Vďaka funkciám Upgrades si v prípade potreby môžete pridať ďalšie funkcie.

So službami We Connect1) je váš bežný deň nielen príjemnejší, ale aj komfortnejší. Poskytuje vám prístup k dôležitým informáciám o vozidle a neoceniteľný komfort ponúka aj pri volaní v prípade poruchy, online zabezpečovacom systéme alebo plánovaní termínu servisnej prehliadky. Okrem toho sa váš smartfón dá použiť aj ako mobilný kľúč, čo vám umožňuje otvorenie a naštartovanie vozidla bez hľadania kľúča²⁾ ³⁾.

A s aplikáciou We Connect pre váš smartfón máte pod kontrolou najdôležitejšie údaje o vašom vozidle aj na cestách. Skontrolovať môžete napríklad zostávajúci dojazd alebo to, či sú všetky dvere a okná zatvorené.4)

 

1) Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla na portáli www.portal.volkswagen-we.com a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.

2) Dostupné len s voliteľným navigačným systémom "Discover Pro" a v kombinácii s aplikáciou We Connect. Po zakúpení funkcie je k dispozícii päť mobilných kľúčov, ktoré je možné uplatniť v priebehu prvých 4 rokov od uzavretia zmluvy We Connect. Prenos mobilného kľúča vyžaduje kontrolu totožnosti odosielateľa kľúča pomocou postupu Volkswagen Ident. Po inštalácii na kompatibilný smartfón je mobilný kľúč platný jeden rok a je viazaný na koncové zariadenie.

3) Podmienky používania pre službu "Mobilný kľúč" nájdete tu:
https://www.volkswagen.de/de/konnektivitaet-und-mobilitaetsdienste/konnektivitaet/we-connect/komfort.html

4) Na využívanie bezplatnej aplikácie We Connect potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.